2024-10-01

25.09.2024roku klasa 3a wraz z wychowawczynią p .Anastazją Haratyk odwiedziła bibliotekę szkolną. Uczniowie wysłuchali teatrzyku kamishibai „Wypożyczalnia skrzydeł - opowieść o magii czytania” autorstwa Iwony Pietrzak-Płachty bibliotekarki i nauczycielki roku 2022. Teatrzyk kamishibai o mocy opowieści. Otwórz drzwi biblioteki - świata wyobraźni ,przygody, mądrości i magii, a spotkasz się z kimś, kto użyczy ci skrzydeł. Skrzydła mogą unieść cię wysoko ku niezapomnianej przygodzie. Warto czytać książki, żeby to przeżyć! Klasa 3a po wysłuchaniu teatrzyku namalowała okładki swoich ulubionych książek.

B. Szajthauer